XX NIEDZIELA ZWYKŁA
17 sierpnia 2014

1. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30.

2. Trwają roboty remontowe związane z przełożeniem dachówki na kościele, polecam wszystkich pracowników i wszystkie sprawy z tym związane Waszej modlitwie. Jeśli ktoś zechciałby wspomóc finansowo te prace to rozprowadzamy cegiełki i medale. Jeszcze raz wszystkim którzy złożyli ofiary na remont dachu serdeczne Bóg Zapłać.

3. Trwa miesiąc sierpień zachęcamy do abstynencji w tym miesiącu od napojów alkoholowych.

4. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

5. W sobotę zapraszamy na godzinę 17.00 na Mszę św. i spotkanie III zakonu św. Franciszka.

6. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

7. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

8. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.