XII NIEDZIELA ZWYKŁA
22 czerwca 2014

1. Bardzo serdecznie jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy uświetnili Uroczystość Bożego Ciała, szczególne podziękowania dla osób, które przygotowały ołtarze, feretrony i chorągwie, nagłośniły poszczególne ołtarze, ministrantom i lektorom, strażakom, leśnikom i policji.

2. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo czerwcowe o godzinie 16.30 i do czwartku na Oktawę Bożego Ciała.

3. W tym tygodniu mam nadzieje, że rozpoczniemy pracę związane z przełożeniem dachu na naszym kościele, proszę bardzo o modlitwę w tej intencji by wszystkie sprawy związane z rozpoczęciem tych spraw, szczególnie te urzędowe przebiegły pomyślnie, byśmy mogli jak najszybciej cieszyć się nowym dachem. Jeśli ktoś zechciałby wspomóc finansowo te prace to rozprowadzamy cegiełki i medale z których dochód jest przeznaczony na prace remontów. Jeszcze raz wszystkim którzy złożyli ofiary na remont dachu serdeczne Bóg Zapłać.

4. We wtorek przypadają imieniny Ks. Bpa Jana Styrny pamiętajmy o solenizancie w naszych modlitwach.

5. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

6. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

7. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

8. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

9. W ubiegły tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Janusz Kowalski lat 69.