Niedziela Miłosierdzia Bożego
27 kwietnia 2014

1. Dzisiaj dziękujemy Bogu i cieszymy się z kanonizacji Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich do kościoła św. Rozalii na nabożeństwo na godzinę 19.00 przy relikwiach św. Jana Pawła II.

2. Po Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na naszą diecezjalną Caritas.

3. W najbliższy poniedziałek będziemy obchodzili liturgicznie Uroczystość św. Wojciecha głównego Patrona Polski i naszej diecezji.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca, w czwartek zapraszamy na modlitwę w intencji powołań z naszej parafii, w piątek okazja do spowiedzi od godziny 16.30 księża swoich chorych odwiedzą od godziny 9.00, w sobotę nabożeństwo fatimskie o godzinie 16.00.

5. W sobotę przypada Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski dodatkowa Msza św. o godzinie 11.00.

6. Kandydaci do bierzmowania spotykają się na egzaminie przed bierzmowaniem w Centrum Kultury Chrześcijańskiej we wtorek, 29.04.2014 r. o godz. 18.00.

7. Próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej będzie w środę 30.04 po Mszy św. wieczornej.

8. Zapraszamy codziennie na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30, od czwartku zapraszamy na nabożeństwo majowe.

9. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

10. Zapraszamy chętnych na pielgrzymkę rowerową do Świętego Gaju dnia 10.05.2014 wyjazd o godzinie 10.00 powrót planowany około 21.00, tempo rodzinne, serdecznie zapraszamy by pomodlić się w miejscu męczeństwa św. Wojciecha.

11. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

12. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

13. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.