I NIEDZIELA ADWENTU
30 listopada 2014

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca, w czwartek zapraszamy na Mszę św. na godzinę 17.00 w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu z naszej parafii , w I piątek okazja do spowiedzi od godziny 16.30. W sobotę zapraszamy na godzinę 16.00 na nabożeństwo fatimskie w intencji nawrócenia grzeszników.

2. Do wtorku włącznie modlimy się za naszych zmarłych w czasie Mszy św. zbiorowej o godzinie 17.00.

3. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

4. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent. Roraty w dni powszednie o godzinie 7.00. Dla dzieci Roraty we wtorki i piątki na godzinę 7.00.

5. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii będą trwały od 14.12 - 17.12.br., wygłosi je do nas O. Mirosław Grakowicz - redemptorysta.

6. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 4,50zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

7. Ks. Marcin organizuje wyjazd do Aquaparku 6.12.2014r., wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Marcinem koszt wyjazdu ok. 50 zł.

8. Po Mszy św. rozprowadzamy opłatki i świece na stół wigilijny, ministranci rozprowadzają karki świąteczne.

9. W następną niedziele będą do puszek zbierane ofiary na "Szlachetną Paczkę", serdeczne Bóg zapłać za każdą złotówkę.

10. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

11. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

12. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

13. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

14. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Henryk Banas lat 85.