10 maja 2014 - Pielgrzymka rowerowa do Świętego Gaju

Dnia 10.05.2014 Księża: Dariusz - Proboszcz z parafii św. Antoniego i Sylwester - wikariusz z parafii św. Rozalii zorganizowali rowerową pielgrzymkę do świętego Gaju.
Wyjechaliśmy z Susza o godz. 10:00. Pierwszy postój mieliśmy w Kamieńcu, gdzie dołączył do nas Ksiądz Tomasz razem z grupą pielgrzymów. Na kolejnym postoju zatrzymaliśmy się w Dzierzgoniu przy parafii Trójcy Przenajświętszej. W miejscowości Bągart zjedliśmy obiad ufundowany przez Pana Janusza Górnego. Pokrzepieni, około godziny 14:30 dojechaliśmy do Świętego Gaju.
O godz. 15:00 procesją z Sanktuarium Świętego Wojciecha przeszliśmy na miejsce męczeńskiej śmierci Świętego. Tam została odprawiona uroczysta Msza święta koncelebrowana ku czci Świętego Wojciecha pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa Jana Styrny.
Po Mszy św. udaliśmy się w drogę powrotną do Susza.