II Niedziela po Narodzeniu Pańskim
4 stycznia 2015

1. W tym tygodniu od godziny 15.30 z wizytą duszpasterską odwiedzimy mieszkańców zamieszkujących przy następujących ulicach:

• poniedziałek: ul. Piastowska nr: 27, 29, 33, 34 ,35 ,36, 40 i 41
  • wtorek: nie ma "kolędy"
  • środa: ul. Piastowska nr: 19, 25, 24, 26, Mickiewicza 9 i 3.
  • czwartek: ul. Piastowska nr: 1, 13, 15 i 17, ul. Plażowa i Wybickiego
  • piątek: ul. Dworcowa i Os. Korczaka nr 1.
  • sobota: Michałowo od godziny 9.00.

Bardzo proszę o przygotowanie wody święconej, lichtarzy i krzyża.

2. We wtorek 6.01 wypada Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli), obecność tego dnia we Mszy świętej jest obowiązkowa. Msze św. w naszym kościele dnia 6.01 będą odprawione tak jak w każdą niedzielę w godzinach 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. podczas każdej Mszy poświęcenie kredy i wody.

3. Kancelaria w czasie wizyty duszpasterskiej będzie czynna we wtorki i czwartki od godziny 14.30 - 15.00 i w sobotę po Mszy św. wieczornej.

4. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, z racji wizyty duszpasterskiej prosimy by koronkę odmówić bez udziału księdza. Schowanie Najświętszego Sakramentu odbywać się będzie bezpośrednio przed Mszą św.

5. W następną niedzielę ofiary, które będziemy składać na tacę przeznaczone będą na spłatę naszego dachu. Bóg zapłać.

6. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 4,50zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

9. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.