VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
29 marca 2015

1. Niedziela Palmowa rozpoczyna Wielki Tydzień

2. W środę po mszy św., wieczornej zapraszam do pomocy w dekorowaniu i sprzątnięciu Kościoła na święta Wielkiejnocy.

3. W Wielki Czwartek nie ma Mszy św. porannej, Msza Wieczerzy Pańskiej o godzinie 17.00 i adoracja w ciemnicy do godziny 22.00

4. W Wielki Piątek adoracja w ciemnicy od godziny 8.00. Liturgia Wielkiego Piątku o godzinie 17.00 i adoracja w grobie do 22.00. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły czyli powstrzymanie się od pokarmów mięsnych i 3 posiłki w tym jeden do syta. Od piątku o godzinie 15.00 rozpoczynamy nowennę przed Świętem Miłosierdzia Bożego

5. W Wielką Sobotę adoracja w grobie od godziny 8.00., święcenie pokarmów w kościele od 10.00 do 14.00 co godzinę, w Różnowie o godzinie 9.30 a w Olbrachtowie o 10.00. Liturgia Wigilii Paschalnej o godzinie 19.00, prosimy o przyniesienie świec. Nowenna do Miłosierdzia Bożego godzina 15.00

6. W Niedzielę Wielkanocną Msza św. rezurekcyjna o godzinie 6.00, Mszy św. o godzinie 7.00 nie będzie.

7. Zapraszamy codziennie do środy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30 15.30-16.30.

8. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

9. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

11. Nauki dla narzeczonych będą dopiero po świętach 10.04.br

12. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

13. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

14. Po Mszy św. zbieramy ofiary na kwiaty i dekoracje do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać. Można nabyć świece w cenie 2 zł na Wigilie Paschalną