Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
5 kwietnia 2015

1. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Triduum Paschalnego, ks. Marcinowi, wszystkim sprzątającym i dekorującym kościół, strażakom, p. Organistce, Siostrom i osobom śpiewającym, ministrantom i lektorom.

2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Msze św. jak w każdą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone są na Katolicki Uniwersytet Lubelski

3. Nowenna do Miłosierdzia Bożego codziennie o godzinie 16.30

4. Zapraszamy codziennie do środy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30

5. W następną niedzielę ofiary, które będziemy składać na tacę przeznaczone będą na spłatę naszego dachu. Bóg zapłać

6. Zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne w następną niedzielę na godzinę 19.15. Szczegóły na ulotkach.

7. Parafia św. Rozalii organizuje pielgrzymkę rowerową do Świętego Gaju dnia 25.04.2015 r. szczegóły na plakacie

8. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

9. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

11. Nauki dla narzeczonych będą dopiero po świętach 10.04.br

12. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

13. Zapraszamy do zabierania biuletynu.