V NIEDZIELA WIELKANOCY
3 maja 2015

1. W tym tygodniu przypada I czwartek modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu z naszej parafii.

2. W poniedziałek o godzinie 17.00 będziemy modlić się w intencji naszych Strażaków w dniu ich święta.

3. W piątek przypada uroczystość św. Stanisława Patrona Polski.

4. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo majowe o godzinie 16.30.

5. Młodzież pragnącą zgłębiać Słowo Boże zapraszamy do udziału w spotkaniach Kręgu Biblijnego w czwartki o godz. 19.00. w salce parafialnej.

6. W następna niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na spłatę naszego dachu.

7. Wszystkich parafian zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Lichenia i Lądu nad Wartą w sobotę, 20. 06. br.. Wyjazd o godz. 07.00. Koszt pielgrzymki: 90 zł. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie przykościelnej i u ks. Marcina.

8. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

9. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

10. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

12. Serdecznie zapraszamy do nabywania "„Gościa Niedzielnego"” w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także "Mały Gość Niedzielny" w cenie 4 zł.

13. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Teresa Petrykowska, lat 83.