Najświętszej Trójcy
31 maja 2015

1. W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w naszym kościele będą odprawione o godzinie 7.00, 9.00 i 17.00. Procesja rozpocznie się po Mszy św. o godzinie 10.00, która zostanie odprawiona w kościele św. Rozalii, następnie przejdziemy ulicami naszego miasta do 4 ołtarzy i po zakończeniu procesji zostanie odprawiona Msza św. w naszym kościele. Bardzo proszę o pomoc w przygotowaniu ołtarzy, w środę wieczorem po Mszy św i rano w samą uroczystość Bożego Ciała. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo czerwcowe o godzinie 16.30 a w oktawie Uroczystości Bożego Ciała na procesje eucharystyczne wokół kościoła.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca, Księża swoich chorych odwiedzą: Ks. Proboszcz środę od godziny 9.00, ks. Marcin w piątek od godziny 9.00, w sobotę zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające na godzinę 16.00, w piątek okazja do spowiedzi a czwartek modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu z naszej parafii.

3. Młodzież pragnącą zgłębiać Słowo Boże zapraszamy do udziału w spotkaniach Kręgu Biblijnego w czwartki o godz. 19.00. w salce parafialnej.

4. Wszyscy bierzmowani (obydwie grupy) mają egzamin 9.06. o godzinie 18.00, w Centrum. 2.06 egzaminu nie będzie.

5. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Lichenia prosimy o uiszczenie opłaty do dnia 07.06 i podania daty urodzenia potrzebnej do polisy ubezpieczeniowej.

6. W następną niedzielę rocznica Pierwszej Komunii Świętej o godzinie 11.00.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

9. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

11. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" z naszym dodatkiem elbląskim w cenie 5zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.