XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
28 czerwca 2015

1. Gościmy dzisiaj w naszej Parafii ks. Kleryka, który opowie nam o Pielgrzymce Elbląskiej a po Mszy będzie zbierał ofiary na organizacje Pieszej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę.

2. Ks. Bp Jacek Jezierski z dniem 30.06 br., odwołał z naszej parafii Ks. Marcina Rusieckiego i mianował go wikariuszem w parafii Przemienienia Pańskiego w Nowym Dworze Gdańskim. Ks. Marcinowi dziękujemy za 2 lata pracy w naszej parafii i życzymy obfitości łask, radości z kapłaństwa i wielu radości na nowej parafii.

3. Z dniem 1.07 lipca w naszej parafii podejmie pracę jako wikariusz o. Emil Kaźmierczak OFM.

4. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe o godzinie 16.30

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca w czwartek zapraszamy na modlitwę i Mszę w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu z naszej parafii, w piątek okazja do spowiedzi, księża swoich chorych odwiedzą ks. Marcin w poniedziałek 29.06 od godziny 9.00, ks. proboszcz w piątek od godziny 9.00. W sobotę nabożeństwo wynagradzające o godzinie 16.00 i modlitwa o nawrócenie grzeszników.

6. Tak jak co roku przybędą do nas pielgrzymi udający się na Jasną Górę w pielgrzymce pieszej i rowerowej, Bardzo proszę o przyjęcie ich na noclegi. I zapisanie się na listę

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

9. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

11. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” z naszym dodatkiem elbląskim w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.