XV Niedziela Zwykła
12 lipca 2015

1. Ofiary, które składamy dzisiaj na tacę przeznaczone są na spłatę naszego dachu. Serdeczne Bóg zapłać.

2. Zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego na godzinę 16.30.

3. Tak jak co roku przybędą do nas pielgrzymi udający się na Jasną Górę w pielgrzymce pieszej i rowerowej. Bardzo proszę o przyjęcie ich na noclegi.

4. Wszystkich, którzy chcą doświadczyć trudu wędrowania na Jasną Górę zapraszamy do grupy Adalbertus Prabuty-Susz.

5. W czwartek 16.07 wszystkich noszących szkaplerz zapraszamy na nabożeństwo szkaplerzne na godzinę 17.00.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

10. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" z naszym dodatkiem elbląskim w cenie 5zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

11. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Helena Maćkiewicz lat 74,
Śp. Janina Szpindler lat 86.