XXII Niedziela Zwykła
30 sierpnia 2015

1. Zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego na godzinę 16.30

2. We wtorek 1.09. br., zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli rodziców i pracowników szkół na Mszę św. rozpoczynającą Nowy Rok szkolny na godzinę 8.00.

3. 2. września zapraszamy na spotkanie Apostolatów Złota Róża i Margaretka (modlitwy za kapłanów) po Mszy św. do Centrum Kultury

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca, w czwartek modlimy się o powołania do kapłaństwa i zakonu z naszej parafii, w piątek okazja do spowiedzi, ks. Proboszcz odwiedzi chorych w piątek od godziny 9.00. W sobotę nabożeństwo I sobotnie rozpoczynamy o godzinie 16.00.

5. Parafia św. Rozalii zaprasza na Odpust dnia 4.09, uroczysta Msza św. o godzinie 18.00.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego

7. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

10. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" z naszym dodatkiem elbląskim w cenie 5zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

11. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Ryszard Chizyński, lat 61.