XXVIII Niedziela Zwykła
27. września 2015

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca w czwartek zapraszamy na modlitwę o powołania z naszej parafii, w piątek okazja do spowiedzi od godziny 16.30, ks. Proboszcz odwiedzi chorych w piątek od godziny 9.00, ks. Zbyszek w sobotę od godziny 9.00, w sobotę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godzinie 16.00

2. Zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego do czwartku na godzinę 16.30. Od czwartku zapraszamy na modlitwę różańcową o godzinie 16.30.

3. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

4. Wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w piątek po Mszy św. do salki.

5. Dzieci, które chciałyby śpiewać w naszym chórku parafialnym zapraszamy na spotkanie w środę po Mszy św. wieczornej do kościoła.

6. Zapraszamy na Rekolekcje dla Małżeństw do Krynicy Morskiej na weekend 23-25.10 br., szczegóły w biuletynie.

7. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu. I „Antka” dla dzieci i młodzieży

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

10. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" z naszym dodatkiem elbląskim w cenie 5zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

11. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Romualda Lewandowska, lat 62.