XXVIII Niedziela Zwykła
11. października

1. Trwa miesiąc październik zapraszamy na modlitwę różańcową o godzinie 16.30, dzieci zapraszamy we wtorek również na 16.30.

2. Poszukujemy osób, które chciałyby pomóc w zabezpieczeniu naszej wieży przed ptakami, (stolarka okienna, siatka itp.)

3. Ofiary, które składamy dzisiaj na tacę przeznaczone są na spłatę naszego dachu.

4. Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski do puszek będą zbierane ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Wszystkich zapraszamy dzisiaj na godzinę 21.00 na wspomnienie o św. Janie Pawle II.

5. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

6. Są wyłożone koperty z kartkami na wypominki listopadowe, roczne i na Msze zbiorową za zmarłych w dniu 2. Listopada oraz w miesiącu listopadzie, która będzie odprawiana codziennie o godzinie 17.00.

7. Zapraszamy na Rekolekcje dla Małżeństw do Krynicy Morskiej na weekend 23-25.10 br., szczegóły w biuletynie.

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu. I „Antka” dla dzieci i młodzieży

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

10. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" z naszym dodatkiem elbląskim w cenie 5zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.