UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
1. listopada 2015

1. Dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych. Procesja i Msza św. na naszym Cmentarzu o godzinie 11.00. Msze św. dzisiaj w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 i 17.00.

2. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust za zmarłych i ofiarować go raz dziennie za jednego zmarłego: Warunki uzyskania odpustu: Stan łaski uświęcającej, nawiedzenie cmentarza, modlitwa za zmarłych.

3. Jutro wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych dodatkowa Msza św. o godzinie 11.00. Na Mszy św. wieczornej modlimy się za wszystkich, którzy zmarli w ubiegłym roku i za tych, których imiona i nazwiska wypisaliśmy na kartkach

4. Przez cały miesiąc listopad modlimy się za zmarłych wyczytując ich imiona i prosząc dla nich o życie wieczne w niebie odmawiając różaniec o godzinie 16:30. O godzinie 17:00 Msza zbiorowa za zmarłych wypisanych na kartkach

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca, w czwartek modlimy się o powołania z naszej parafii do kapłaństwa i zakonu, w piątek okazja do spowiedzi od godziny 16.30. Ks. Proboszcz odwiedzi chorych od godziny 9.00, ks. Zbyszek w sobotę, w sobotę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie I sobót na godzinę 16.00.

6. W następną niedzielę przybędzie do nas kleryk i po Mszy św. będzie rozprowadzał kalendarze na rzecz Seminarium, Taca w następną niedzielę przeznaczona będzie na spłatę naszego dachu.

7. Zapraszamy do zabierania biuletynu. I „Antka” dla dzieci i młodzieży

8. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki

9. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" z naszym dodatkiem elbląskim w cenie 5zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

10. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Mirosława Popławska, lat 57.