XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
15. listopada 2015

1. Przez cały miesiąc listopad modlimy się za zmarłych wyczytując ich imiona i prosząc dla nich o życie wieczne w niebie odmawiając różaniec o godzinie 16:30. O godzinie 17:00 Msza zbiorowa za zmarłych, których imiona i nazwiska wypisaliśmy na kartkach.

2. Witamy w naszej wspólnocie Siostrę Beatryczę Karmelitankę Bosą, która po Mszy św. będzie zbierała ofiary na rzecz swojego klasztoru

3. W poniedziałek na godzinę 17.00 zapraszamy wszystkich noszących szkaplerz i tych, którzy chcieliby go nosić na nabożeństwo szkaplerzne

4. W następną niedzielę ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na organizację Światowych Dni Młodzieży.

5. W piątek przypada II rocznica śmierci ks. Zbigniewa Nowaka, zapraszamy na Mszę św. o spokój Jego duszy na godzinę 17.00.

6. Zapraszamy do zabierania biuletynu. I „Antka” dla dzieci i młodzieży

7. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

8. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" z naszym dodatkiem elbląskim w cenie 5zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

9. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Regina Chiżyńska, lat 79
Śp. Stanisław Dzik, lat 66