I NIEDZIELA ADWENTU
29. listopada 2015

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent.

2. Do środy włącznie modlimy się za zmarłych wyczytując ich imiona i prosząc dla nich o życie wieczne w niebie odmawiając różaniec o godzinie 16:30. O godzinie 17:00 Msza zbiorowa za zmarłych, których imiona i nazwiska wypisaliśmy na kartkach.

3. Roraty w naszym kościele codziennie o godzinie 7.00, dzieci zapraszamy na roraty we wtorki i piątki.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca, w czwartek zapraszamy na modlitwę o powołania do kapłaństwa z naszej parafii, w piątek okazja do spowiedzi św. od godziny 16.30, ks. proboszcz chorych odwiedzi w piątek od godziny 9.00, ks. Zbyszek w sobotę od godziny 8.00, w sobotę zapraszamy na nabożeństwo I sobót miesiąca na godzinę 16.00.

5. Rekolekcje w naszej parafii będą trwały od 13.12 do 16.12. br.

6. Zapraszamy do zabierania biuletynu. I „Antka” dla dzieci i młodzieży

7. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

8. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” z naszym dodatkiem elbląskim w cenie 5zł, jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.