II NIEDZIELA ADWENTU
6 grudnia 2015

1. Roraty w naszym kościele codziennie o godzinie 7.00, dzieci zapraszamy na roraty we wtorki i piątki.

2. W następną niedzielę rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje, które poprowadzi ks. Marek Piedziewicz.

3. W następna niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na spłatę naszego dachu.

4. Po Mszy świętej rozprowadzane są świece wigilijne Caritas w cenie 6 zł i pobłogosławione opłatki na stół wigilijny.

5. We wtorek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, jest to też dzień w którym rozpoczynamy Rok Miłosierdzia ogłoszony przez Ojca Świętego Franciszka. Zapraszamy na Godzinę Łaski do kaplicy adoracyjnej na godzinę 12.00

6. W niedzielę 20.12 na Mszach św., o godzinie 9.00 i 11.00 będzie śpiewała schola dziecięca WIWATKI z Brodnicy, po tych Mszach będą rozprowadzać płyty z kolędami w cenie 17 zł.

7. Zapraszamy do zabierania biuletynu. I "Antka" dla dzieci i młodzieży

8. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

8. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" z naszym dodatkiem elbląskim w cenie 5 zł, jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.