III NIEDZIELA ADWENTU
13 grudnia 2015

1. Rozpoczynamy dzisiaj nasze rekolekcje przygotowujące nas na godne przeżycie Świąt Bożego Narodzenia. Witamy serdecznie ks. Marka Piedziewicza, który poprowadzi te nasze spotkania z Panem Bogiem. Nauki z Mszą św. dla dorosłych i młodzieży do środy włącznie o godzinach 7.00, 11.00, 18.30. Dzieci zapraszamy na spotkanie z ks. Markiem od poniedziałku do środy na godzinę 16.30. Spowiedź rekolekcyjna w środę na pół godziny przed każdą Mszą św.

2. Roraty w naszym kościele codziennie o godzinie 7.00, z okazji rekolekcji dzieci zapraszamy w tym tygodniu na roraty w piątek.

3. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na spłatę naszego dachu.

4. Po Mszy świętej rozprowadzane są świece wigilijne Caritas w cenie 6 zł i pobłogosławione opłatki na stół wigilijny.

5. W niedzielę 20.12 na Mszach św., o godzinie 9.00 i 11.00 będzie śpiewała schola dziecięca WIWATKI z Brodnicy, po tych Mszach będą rozprowadzać płyty z kolędami w cenie 17 zł.

6. Zapraszamy do zabierania biuletynu. I "Antka" dla dzieci i młodzieży

7. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

8. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" z naszym dodatkiem elbląskim w cenie 5 zł, jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

9. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Wiesław Walendzik, lat 50.
Śp. Stanisław Zalewski, lat 73.