31 maja 2015 - I Komunia święta

Dzień wcześniej dzieci, ich rodzice i najbliżsi skorzystali z sakramentu pojednania.
O godz. 11 00 dzieci z rodzicami zebrali się przed kościołem. Kapłan na pamiątkę chrztu świętego pokropił dzieci wodą święconą a następnie rodzice pobłogosławili swoje pociechy słowami "Niech cię błogosławi i ochrania Bóg Ojciec, Syn i Duch Święty". Po tych słowach dzieci ze swoimi rodzinami zostały procesyjnie wprowadzone do kościoła na uroczystą Mszę świętą.
Podczas kazania, które poprowadził Księdza Proboszcza w formie dialogu wyjaśnił, że jedyną widzialną postacią Boga jest Pan Jezus pod postacią chleba a smakuje On miłością. Żeby ta miłość była coraz większa potrzebna jest codzienna modlitwa i częste przyjmowanie Pana Jezusa do serca.
W procesji z darami została przekazana monstrancja współfinansowana przez rodziców dzieci pierwszokomunijnych i parafian.
Na zakończenie Eucharystii Ksiądz poświęcił monstrancję i chlebki, które dzieci zabrały ze sobą.
W tym roku I Komunię świętą przyjęło 39 dzieci.