II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM
3 stycznia 2016

1. W środę uroczystość objawienia Pańskiego (Trzech Króli) zapraszamy na Msze św, na godzinę 7.00, 9.00, 12.00 i 17.00. Po Mszy św. o godzinie 12.00 zapraszamy na Orszak Trzech Króli, który wyruszy z naszego kościoła, przejdziemy ulicami naszego miasta wraz z królami do Centrum Sportu i Rekreacji i tam będziemy oglądać Jasełka i program artystyczny przygotowany przez dzieci i nauczycieli naszego miasta i gminy, po czym nastąpi niespodzianka. Serdecznie zapraszamy z całymi rodzinami włączmy się do orszaku, mile widzine królewskie przebrania.

2. W tym tygodniu od godziny 15.30 z wizytą duszpasterską
odwiedzimy mieszkańców zamieszkujących przy następujących ulicach:

wtorek - Podmurze, Szewska, Wąska, Wodna, Rybacka
czwartek - Bałtycka, Kościuszki, Stare Miasto
piątek - św. Floriana i Wiejska
sobota - Różnowo od godziny 9.00.

bardzo proszę o przygotowanie wody święconej, lichtarzy i krzyża, w czasie wizyty duszpasterskiej będzie można także złożyć ofiary na spłatę naszego dachu.

3. Kancelaria w czasie wizyty duszpasterskiej będzie czynna we wtorki i czwartki od godziny 14.30 - 15.00 i w sobotę po Mszy św. wieczornej.

4. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, z racji wizyty duszpasterskiej prosimy by koronkę odmówić bez udziału księdza. Schowanie Najświętszego Sakramentu odbywać się będzie bezpośrednio przed Mszą św.

5. Ofiary, które będą składane w następną niedzielę na tacę przeznaczone będą na spłatę naszego dachu.

6. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

9. Zapraszamy do zabierania biuletynu

10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.