Niedziela Chrztu Pańskiego
10 stycznia 2016

1. W tym tygodniu od godziny 15.30 z wizytą duszpasterską
odwiedzimy mieszkańców zamieszkujących przy następujących ulicach:

poniedziałek - Pieniężnego, Kopernika, Słoneczna
wtorek - Iławska
środa - Kajki, Prabucka
czwartek - Leśna, os. Leśne
piątek - Parkowa, Słowiańska
sobota - Michałowo od godziny 9.00.

bardzo proszę o przygotowanie wody święconej, lichtarzy i krzyża, w czasie wizyty duszpasterskiej będzie można także złożyć ofiary na spłatę naszego dachu.

2. Kancelaria w czasie wizyty duszpasterskiej będzie czynna we wtorki i czwartki od godziny 14.30-15.00 i w sobotę po Mszy św. wieczornej.

3. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, z racji wizyty duszpasterskiej prosimy by koronkę odmówić bez udziału księdza. Schowanie Najświętszego Sakramentu odbywać się będzie bezpośrednio przed Mszą św.

4. Ofiary, które są składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na spłatę naszego dachu.

5. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

8. Zapraszamy do zabierania biuletynu

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

10. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Zbigniew Jagos, lat 45.
Śp. Edward Fijałkowski, lat 70.