IV NIEDZIELA ZWYKŁA
31. stycznia 2016

1. Bardzo serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie po kolędzie za cenne uwagi i ofiary na rzecz parafii i spłaty naszego dachu.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca, zapraszamy w czwartek na modlitwę w intencji powołań do kapłaństwa i zakonu, w piątek okazja do spowiedzi, w sobotę nabożeństwo wynagradzające o godzinie 16.00. Ksiądz Proboszcz swoich chorych odwiedzi w piątek od godziny 9.00. Ks. Zbyszek w następną sobotę 13.02. od godziny 8.00

3. We wtorek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, na każdej Mszy św, poświęcimy świece.

4. We wtorek po Mszy św. wieczornej proszę o pomoc w rozebraniu naszej szopki i w posprzątaniu kościoła.

5. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30 – 16.30.

6. W czwartek przypada ostatni czwartek karnawału, zachęcamy wszystkich do uszanowania naszej tradycji i spożycia w umiarkowanej ilości pączków.

7. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszam y na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

8. Małżeństwa zapraszamy na rekolekcje do Krynicy Morskiej w dniach 19-21.02.2016 r.

9. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

10. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

11. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

12. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.