V NIEDZIELA ZWYKŁA
7. lutego 2016

1. Dziękuję bardzo za pomoc w rozebraniu naszego żłóbka.

2. W tym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post. Masze św. z posypaniem głów popiołem w naszym kościele będą odprawione o godzinach 7.00, 11.00 i 17.00. W środę popielcową obowiązuje post ścisły jakościowy - (powstrzymanie się od pokarmów mięsnych) i ilościowy - ( 3. posiłki w ciągu dnia w tym jeden do syta.) Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu o godzinie 16.30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 16.30.

3. W następną niedzielę ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na spłatę naszego dachu.

4. Narzeczonych, którzy planują zawarcie sakramentu małżeństwa w tym roku, zapraszamy na nauki przedmałżeńskie, które rozpoczną się od 19.02 w piątek na godzinę 19.00 w salce .

5. W czwartek przypada Światowy Dzień Chorego, zapraszamy wszystkich chorych, którzy bez uszczerbku dla zdrowia mogą przybyć tego dnia na godzinę 11.00 do kościoła, na Mszę św., podczas której zostanie udzielony sakrament chorych, ksiądz w konfesjonale będzie od godziny 10.30.

6. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania ma swoje spotkanie 11.02 br., o godzinie 18.00 w kościele.

7. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30 - 16.30.

8. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

9. Małżeństwa zapraszamy na rekolekcje do Krynicy Morskiej w dniach 19-21.02.2016 r.

10. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

11. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

12. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

13. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

14. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

15. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Teodora Pyza lat 83.
Śp. Stanisława Tulim lat 93.
Śp. Zofia Kowalska Lat 86.