II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
21. lutego 2016

1. Trwa Wielki Post, nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu o godzinie 16.30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 16.30.

2. Narzeczonych, którzy planują zawarcie sakramentu małżeństwa w tym roku, zapraszamy na nauki przedmałżeńskie, które rozpoczną się od 19.02 w piątek o godzinie 19.00 w salce .

3. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

4. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

5. Wyjazd na modlitwę uwielbienia prowadzoną przez O. Daniela do Częstochowy jest odwołany.

6. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

9. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

11. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Edmund Sieszputowski, lat 67
Śp. Barbara Dybich, lat 55