V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
13. marca 2016

1. Trwa Wielki Post. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszego miasta w najbliższy piątek o godzinie 19.00 wyruszy spod kościoła św. Rozalii. Gorzkie Żale w niedzielę o godzinie 16.30.

2. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na spłatę naszego dachu.

3. Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewne Grupy Odnowy w Duchu Świętym w czwartek na godzinę 19.00

4. Narzeczonych, którzy planują zawarcie sakramentu małżeństwa w tym roku, zapraszamy na nauki przedmałżeńskie, w piątek o godzinie 19.00 w salce .

5. W najbliższy czwartek Ks. Zbigniew obchodzi imieniny, zapraszamy na Mszę św. w intencji solenizanta na godzinę 17.00.

6. W sobotę przypada uroczystość św. Józefa, patrona Ks. Bpa Józefa Wysockiego - pamiętajmy o ks. Biskupie emerycie w naszych modlitwach

7. Po Mszy św. zbieramy ofiary na kwiaty i dekorację Grobu Bożego

8. Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży, które odbędą się w tym roku w Krakowie zapraszam do zakrystii, bądź kancelarii.

9. W następna niedzielę gromadzimy się o godzinie 10.40 przy pomniku Chrystusa Króla i z palmami wyruszymy w procesji do naszego kościoła. Bardzo proszę o zrobienie palm, po Mszy św. rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą palmę.

10. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30

11. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

12. Serdecznie zapraszamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

13. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

14. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

15. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Daniela Gugała, lat 76.
Śp. Maria Tomczyk, lat 92.