NIEDZIELA PALMOWA
20. marca 2016

1. Niedziela Palmowa rozpoczyna Wielki Tydzień

2. W wielką środę po Mszy św. wieczornej proszę o pomoc przy dekoracji i posprzątaniu kościoła na Święta Wielkanocne.

3. W Wielki Czwartek nie ma Mszy św. porannej, Msza Wieczerzy Pańskiej o godzinie 17.00 i adoracja w ciemnicy do godziny 22.00

4. W Wielki Piątek adoracja w ciemnicy od godziny 8.00. Liturgia Wielkiego Piątku o godzinie 17.00 i adoracja w grobie do 22.00. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły czyli powstrzymanie się od pokarmów mięsnych i 3 posiłki w tym jeden do syta.

5. W Wielką Sobotę adoracja w grobie od godziny 8.00., święcenie pokarmów w kościele od 10.00 do 14.00 co godzinę, W Różnowie o godzinie 9.30, w Michałowie 9,45 a w Olbrachtowie o 10.00. Liturgia Wigilii Paschalnej o godzinie 19.00, prosimy o przyniesienie świec, adoracja do godziny 22.00.

6. W Niedzielę Wielkanocną Msza św. rezurekcyjna o godzinie 6.00, Mszy św. o godzinie 7.00 nie będzie. W sobotę zmieniamy czas na letni !!!!

7. Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewne Grupy Odnowy w Duchu Świętym w czwartek na godzinę 19.00

8. Zapraszamy codziennie do środy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30

9. Nauk przedmałżeńskich w ten piątek nie będzie.

10. Po Mszy św. zbieramy ofiary na kwiaty i dekorację Grobu Bożego.

11. Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży, które odbędą się w tym roku w Krakowie zapraszam do zakrystii, bądź kancelarii.

12. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

13. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

14. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

15. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego

16. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

17. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie
Śp. Jadwiga Dubanowska, lat 90.