III NIEDZIELA WIELKANOCNA
10. kwietnia 2016

1. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na spłatę naszego dachu.

2. Zapraszamy codziennie na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30

3. Grupa AA działająca przy naszej parafii ma swoje spotkania we wtorki o godzinie 18.00.

4. W dniach 14-16 kwietnia w Gnieźnie i Poznaniu obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski.

5. Wszystkich, którzy noszą szkaplerz zapraszamy na Mszę św., i wspólną modlitwę 16.04 na godzinę 17.00.

6. Sympatyków duchowości franciszkańskiej zapraszamy na spotkania III Zakonu Świeckich w sobotę po Mszy św.

7. W następnym tygodniu będziemy gościć w naszej parafii Siostry Pasjonistki, które przybliżą nam swój charyzmat.

8. Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży, które odbędą się w tym roku w Krakowie zapraszam do zakrystii, bądź kancelarii.

9. Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewne Grupy Odnowy w Duchu Świętym w czwartek na godzinę 19.00

10. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

11. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

12. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

13. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.