V NIEDZIELA WIELKANOCNA
24. kwietnia 2016

1. Przychylając się do prośby Ojca Świętego Franciszka dzisiaj do puszek po każdej Mszy św. zbieramy ofiary na Ukrainę.

2. W sobotę 30.04 organizowana jest autokarowa pielgrzymka do Św. Gaju, wyjazd o godzinie 13.30 sprzed kościoła św. Rozalii

3. Parafia w Kamieńcu organizuje pielgrzymkę autokarową do Dobrego Miasta i Głotowa - gdzie znajduje się kalwaria. Wyjazd dnia 21.05 (sobota), koszt 30 zł.

4. Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewne Grupy Odnowy w Duchu Świętym w czwartek na godzinę 19.00

5. Zapraszamy codziennie na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godzinie 16.30

6. Spotkanie grupy AA w każdy wtorek godzina 18.00

7. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

8. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

9. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

10. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

12. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.