VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
1. maja 2016

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca w czwartek modlimy się o powołania w piątek okazja do spowiedzi świętej, księża swoich chorych odwiedzą w sobotę, ks. Zbyszek od godziny 8.00, ks. proboszcz również w sobotę od godziny 9.00, nabożeństwo fatimskie – wynagradzające w sobotę o godzinie 16.00.

2. Rozpoczynamy miesiąc maj, nabożeństwa majowe o godzinie 16.30, we wtorek Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski dodatkowa Msza św. o godzinie 11.00

3. Parafia w Kamieńcu organizuje pielgrzymkę autokarową do Dobrego Miasta i Głotowa - gdzie znajduje się kalwaria. Wyjazd dnia 21.05 (sobota), koszt 30 zł.

4. W środę 4.05. na godzinę 17.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji strażaków z okazji ich patronalnego święta

5. W następną niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na spłatę naszego dachu, serdeczne Bóg Zapłać za każdą złotówkę.

6. Serdecznie zapraszamy na spotkanie modlitewne Grupy Odnowy w Duchu Świętym w czwartek na godzinę 19.00

7. Spotkanie grupy AA w każdy wtorek godzina 18.00

8. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

9. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

10. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

11. Zapraszamy do zabierania biuletynu.

12. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

13. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.