IX NIEDZIELA ZWYKŁA
29. maja 2016

1. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zaangażowanie w procesję Bożego Ciała, policji, strażakom, leśnikom, panom organistom i kościelnym, tym którzy zadbali o wystrój ołtarzy, naszych domów i wszystkim osobom, które przygotowały sprzęt nagłośnieniowy, ołtarze, wysprzątały i udekorowały ulice naszego miasta. Zapraszamy codziennie na procesję w oktawie Bożego Ciała na godzinę 16.30.

2. Witamy w naszej wspólnocie siostrę Benedettę z grupą młodzieży, która po Mszy świętej będzie zbierała ofiary do puszek na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca w piątek okazja do spowiedzi, w czwartek modlimy się o powołania, Ks. Zbyszek odwiedzi chorych w sobotę 4.06 od godziny 8.00, ks. proboszcz w piątek 10.06 od godziny 9.00. W sobotę nabożeństwo fatimskie o godzinie 16.00.

4. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

5. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

6. Od czwartku 9. czerwca zapraszamy na triduum przygotowującenas do naszego parafialnego odpustu ku czci św. Antoniego, uroczysta Msza odpustowa będzie odprawiona w niedziele 12.06 o godzinie 11.00. Do odpustu będzie nas przygotowywał o. Jesse - franciszkanin. Serdecznie zapraszamy.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

10. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.