XI NIEDZIELA ZWYKŁA
12. czerwca 2016

1. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe na godzinę 16.30.

2. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

3. W czwartek 16.06. zapraszamy wszystkich noszących szkaplerz na Msze św. i nabożeństwo na godzinę 17.00.

4. W sobotę 18.06 na godzinę 13.00 Nasza Straż zaprasza już na kolejne "Bezpieczne Wakacje", bardzo mile widziani rodzice mające małe dzieci, przewidywana jest nauka reanimacji małych dzieci.

5. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

6. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.

7. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

8. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Eliza Ochlak, lat 79.