XII NIEDZIELA ZWYKŁA
19. czerwca 2016

1. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe na godzinę 16.30.

2. W piątek imieniny ks. Bpa Seniora Jana Styrny pamiętajmy o solenizancie w naszych modlitwach.

3. W sobotę wspomnienie bł. Doroty z Mątów - patronki naszej diecezji.

4. Spotkanie przedpielgrzymkowe grupy Adalbertus Prabuty Susz w najbliższy czwartek o godzinie 18.30 w Prabutach w katedrze św. Wojciecha.

5. Osoby, które chcą pielgrzymować na rowerach w tym roku do Częstochowy mają swoje spotkanie dzisiaj o godzinie 15.00 w naszym Centrum.

6. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.