XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
24. lipca 2016

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów

2. Codziennie zapraszamy na godzinę 16.30 na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

3. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

4. Od wtorku rozpoczynają się XXXI Światowe Dni Młodzieży zachęcamy dośledzenia relacji telewizyjnych i radiowych z tego wydarzenia.

5. Tak jak co roku przybywają do nas pielgrzymi podążający na pieszo i rowerem na Jasną Górę, bardzo proszę o zgłaszanie się w zakrystii lub kancelarii osób, które chciałyby przyjąć pielgrzymów pieszych na nocleg z 29 na 30.07 i rowerowych z 5.08 na 6.08.

6. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

7. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu radosnych dni i Bożej opieki.