XX NIEDZIELA ZWYKŁA
14. sierpnia 2016

1. Jutro Wniebowzięcie NMP, uczestnictwo we Mszy św., obowiązkowe, Msze jak w każdą niedzielę. Poświęcenie ziół na każdej Mszy św.

2. W środę imieniny obchodzi Ks. Bp Jacek Jezierski pamiętajmy w naszych modlitwach o solenizancie.

3. We wtorek 16.08. na godz. 17.00 zapraszamy wszystkich noszących szkaplerz na wspólną modlitwę.

4. Codziennie zapraszamy na godzinę 16.30 na koronkę do Miłosierdzia Bożego

5. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

6. Trwa miesiąc sierpień zachęcamy do powstrzymania się od spożywania napojów alkoholowych.

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.