XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
4 września 2016

1. Codziennie zapraszamy na godzinę 16.30 na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

2. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

3. Grupa Odnowy w Duchu świętym zaprasza w czwartek na godzinę 19.00 na spotkanie modlitewne.

4. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na godzinę 18.00.

5. Spotkanie rodziców dzieci z klas III, które w tym roku szkolnym przyjmą I Komunię Świętą będzie w niedzielę 11.09., po Mszy o godzinie 11.00. W następną niedzielę podczas Mszy św. o godzinie 11.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych

6. Spotkanie ministrantów i lektorów w piątek po Mszy wieczornej. Zapraszamy tez chłopców którzy chcieliby być ministrantami.

7. Ofiary składane na tacę w następną niedzielę przeznaczone będą na spłatę naszego dachu.

8. W piątek przypada 7. rocznica śmierci ks. Bpa Andrzeja Śliwińskiego.

9. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

10. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

11. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Irenę Libig, lat 77.