XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
18 września 2016

1. Rozpoczęły się prace przy zmianie dachu na bocznej nawie naszego kościoła. Polecajmy w naszych modlitwach pracowników, by żadnemu z nich nic się nie stało i wypraszajmy sprzyjającą pogodę.

2. Po Mszy św. zbieramy ofiaty do puszek dla poszkodowanych w trakcie trzęsienia ziemii we Włoszech.

3. Codziennie zapraszamy na godzinę 16.30 na koronkę do Miłosierdzia Bożego.

4. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

5. Grupa Odnowy w Duchu świętym zaprasza w czwartek na godzinę 19.00 na spotkanie modlitewne.

6. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na godzinę 18.00.

7. Spotkanie ministrantów i lektorów w piątek po Mszy wieczornej. Zapraszamy tez chłopców którzy chcieliby być ministrantami.

8. W sobotę 17.09.2016 r. na Mszy św. o godzinie 10.00 rozpoczął się I Synod Diecezji Elbląskiej.

9. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

10. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

11. W związku z remontem dróg, 22.09. będą całkowicie wyłączone z ruchu ulice Prabucka, Słowiańska i Piastowska.