XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
2 października 2016

1. Trwają prace przy zmianie dachu na bocznej nawie naszego kościoła, polecajmy w naszych modlitwach pracowników, by żadnemu z nich nic się nie stało i wypraszajmy sprzyjającą pogodę.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca w czwartek prosimy o powołania do kapłaństwa i zakonu z naszej parafii w piątek okazja do spowiedzi, ks. proboszcz chorych odwiedzi w piątek od godziny 9.00

3. Trwa miesiąc październik codziennie zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godzinie 16.30.

4. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

5. Grupa Odnowy w Duchu świętym zaprasza w czwartek na godzinę 19.00 na spotkanie modlitewne.

6. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na godzinę 18.00.

7. Ministrantów i chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na zbiórkę w piątek po Mszy św. wieczornej.

8. Parafia z Kamieńca organizuje wyjazd w sobotę 8.10. br., do Torunia są jeszcze wolne miejsca kontakt z ks. Tomkiem 531 247 959

9. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

10. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.