UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA
KRÓLA WSZECHŚWIATA

20 listopada 2016

1. W ubiegłym tygodniu w środę zmarł Ks. Jarosław Żuchowski, który w latach 2000 - 2006 pracował jako wikariusz w naszej parafii, Msza św w Jego intencji - od parafian, zostanie odprawiona 23.11. br., o godzinie 17.00., w związku z tym Msza św. zbiorowa za zmarłych tego dnia zostanie odprawiona o godzinie 7.00, wypominki jak zawsze o godzinie 16.30.

2. Następną niedzielą rozpoczynamy nowy Rok Liturgiczny i Adwent

3. Witamy w naszej wspólnocie Siostrę Beatryczę Karmelitankę Bosą, która tak jak co roku będzie zbierała ofiary do puszki na rzecz zakonu.

4. Dzisiaj podczas każdej Mszy Świętej odmówimy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

5. Codziennie na 16:30 zapraszamy na różaniec w intencji naszych zmarłych i na Mszę św., w ich intencji

6. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

7. Grupa Odnowy w Duchu świętym zaprasza w poniedziałek na godzinę 18.00 na spotkanie modlitewne.

8. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00.

9. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00

10. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

11. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

12. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Tadeusz Weisgerber, lat 88.