IV NIEDZIELA ADWENTU
18 grudnia 2016

1. Trwa Adwent. Roraty w naszym kościele codziennie o godzinie 7.00. Dzieci zapraszamy szczególnie we wtorki i piątki. Na Mszę Roratnią przynosimy lampiony, pamiętajmy o tej naszej pięknej tradycji.

2. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece "Caritas" w cenie 6 zł i pobłogosławione opłatki wigilijne za dobrowolną ofiarę.

3. W dni powszednie na 16:30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

4. Proszę o pomoc w udekorowaniu i wysprzątaniu kościoła na święta Bożego Narodzenia w piątek 23.12. po Mszy św. wieczornej.

5. Msza święta "Pasterska" w naszym kościele o godzinie 24.00. W pierwszy dzień świąt nie będzie Mszy św. o godzinie 7.00.

6. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

7. Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza w czwartek 29.12. na Mszę św. na godzinę 17.00 i na spotkanie do salki.

8. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00.

9. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00.

10. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

11. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.