MATKI BOŻEJ RODZICIELKI
1 stycznia 2017

1. 6.01.2017 r.,Msze św. w naszym kościele o godzinie 7.00, 9.00 i 12.00 ,po Mszy św. o godzinie 12.00 - ok. 12.45 zapraszamy na Orszak Trzech Króli, który wyruszy z kościoła św. Antoniego następnie podejdziemy do pomnika Chrystusa Króla - (tu spotkamy się z orszakiem drugiego króla), następnie udamy się do kościoła św. Rozalii tam będzie czekał na nas orszak trzeciego króla) i przejdziemy ulicami naszego miasta wraz z królami do Centrum Sportu i Rekreacji i tam będziemy oglądać Jasełka i program artystyczny przygotowany przez dzieci i nauczycieli naszego miasta i gminy, po czym nastąpi niespodzianka (grochówka). Serdecznie zapraszamy z całymi rodzinami włączmy się do orszaku, mile widziane królewskie przebrania.

2. W tym tygodniu od godziny 15.30 z wizytą duszpasterską odwiedzimy mieszkańców zamieszkujących przy następujących ulicach:

• poniedziałek - Leśna, os. Leśne.
  • wtorek - Pieniężnego, Kopernika, Słoneczna
  • środa - Iławska
  • czwartek - Kajki, Prabucka
  • piątek - Uroczystość Trzech Króli
  • sobota - Adamowo od godziny 9.00.

• bardzo proszę o przygotowanie wody święconej, lichtarzy i krzyża, w czasie wizyty duszpasterskiej będzie można także złożyć ofiary na spłatę naszego dachu.

Kancelaria w czasie wizyty duszpasterskiej będzie czynna we wtorki i czwartki od godziny 14.30 - 15.00 i w sobotę po Mszy św. wieczornej.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca z racji Uroczystości Trzech Króli ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych w czwartek od godziny 9.00

4. W następną niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone są na spłatę naszego dachu.

5. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, z racji wizyty duszpasterskiej prosimy by koronkę odmówić bez udziału księdza. Schowanie Najświętszego Sakramentu odbywać się będzie bezpośrednio przed Mszą św.

6. Spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych, Margaretek i Złotych Róż w sobotę 7.01. w Domu Dziennego Pobytu po Mszy św. wieczorowej

7. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00.

8. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00

9. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

10. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

11. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.