CHRZEST PAŃSKI
8 stycznia 2017

1. Składam Serdeczne Bóg Zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w orszaku Trzech Króli. Osobom które przygotowały Jasełka i program artystyczny.

2. W tym tygodniu od godziny 15.30 z wizytą duszpasterską odwiedzimy mieszkańców zamieszkujących przy następujących ulicach:

• poniedziałek - ul. Piastowska nr 27, 29, 33, 34, 35, 36, 40 i 41
  • wtorek - ul. Piastowska nr 19, 25, 24, 26, ul. Mickiewicza 9 i 3
  • środa - ul. Piastowska nr 1, 13, 15 i 17, ul. Plażowa i ul. Wybickiego
  • czwartek - ul. Parkowa i ul. Słowiańska
  • piątek - ul. św. Floriana i ul. Wiejska
  • sobota - Michałowo od godziny 9.00.

• bardzo proszę o przygotowanie wody święconej, lichtarzy i krzyża, w czasie wizyty duszpasterskiej będzie można także złożyć ofiary na spłatę naszego dachu.

Kancelaria w czasie wizyty duszpasterskiej będzie czynna we wtorki i czwartki od godziny 14.30 - 15.00 i w sobotę po Mszy św. wieczornej.

3. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na spłatę naszego dachu.

4. Wojewoda Warmińsko-Mazurski informuje o zagrożeniu związanym z rozszerzeniem się choroby, zwanej ptasią grypą. Wojewoda przypomina również, iż wszyscy właściciele drobiu zobowiązani się do trzymania go w zamknięciu, a także do zgłaszania każdej posiadanej sztuki drobiu powiatowemu lekarzowi weterynarii.

5. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, z racji wizyty duszpasterskiej prosimy by koronkę odmówić bez udziału księdza. Schowanie Najświętszego Sakramentu odbywać się będzie bezpośrednio przed Mszą św.

6. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00.

7. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00

8. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

9. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

10. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.