II NIEDZIELA ZWYKŁA
15 stycznia 2017

1. W tym tygodniu od godziny 15.30 z wizytą duszpasterską odwiedzimy mieszkańców zamieszkujących przy następujących ulicach:

• poniedziałek - ul. Korczaka nr 1,2,3 i 12
  • wtorek - ul. Korczaka nr 4,5,7 i 13
  • środa - ul. Korczaka nr 6,9,10 i 11
  • czwartek - ul. Korczaka nr 8, Dworcowa
  • piątek - ul. Podmurze, Szewska, Wąska, Wodna, Krótka, Rybacka, Kościelna
  • sobota - Różnowo od godziny 9.00.

• bardzo proszę o przygotowanie wody święconej, lichtarzy i krzyża, w czasie wizyty duszpasterskiej będzie można także złożyć ofiary na spłatę naszego dachu.

Kancelaria w czasie wizyty duszpasterskiej będzie czynna we wtorki i czwartki od godziny 14.30 - 15.00 i w sobotę po Mszy św. wieczornej.

2. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, z racji wizyty duszpasterskiej prosimy by koronkę odmówić bez udziału księdza. Schowanie Najświętszego Sakramentu odbywać się będzie bezpośrednio przed Mszą św.

3. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00.

4. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00

5. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

6. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

7. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
    Śp. Ryszard Kapica, lat 69.