III NIEDZIELA ZWYKŁA
22 stycznia 2017

1. W tym tygodniu od godziny 15.30 z wizytą duszpasterską odwiedzimy mieszkańców zamieszkujących przy następujących ulicach:

• poniedziałek - ul. Bałtycka, Kościuszki i Stare Miasto
  • wtorek - Olbrachtówko, Olbrachtowo, Zieleń i Stawiec od godziny 11.00

bardzo proszę o przygotowanie wody święconej, lichtarzy i krzyża, w czasie wizyty duszpasterskiej będzie można także złożyć ofiary na spłatę naszego dachu.

2. Jeśli do kogoś nie dotarliśmy w czasie kolędy, serdecznie zapraszam do zakrystii bądź kancelarii w celu ustalenia terminu wizyty duszpasterskiej.

3. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

4. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00.

5. Kancelaria czynna we wtorki i czwartki od godziny 15.30-16.30

6. W następną niedzielę będziemy gościli w naszym kościele ks. Grzegorza, który pracuje na Ukrainie, opowie o swojej pracy a po każdej Mszy do puszki będzie zbierał ofiary. Serdeczne Bóg zapłać.

7. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00

8. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

9. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

10. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
    Śp. Kazimierz Cichon, lat 85.
    Śp. Maria Stupienko, lat 93.