V NIEDZIELA ZWYKŁA
5 lutego 2017

1. Dziękuję za pomoc w posprzątaniu kościoła i rozebraniu szopki

2. W sobotęna godzinę 11.00 zapraszamy chorych, w czasie Mszy św. będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych, pomóżmy chorym dotrzeć do kościoła.

3. W następną niedzielę ofiary zbierane na tace przeznaczone będą na spłatę naszego dachu

4. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

5. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00.

6. Kancelaria czynna we wtorki i czwartki od godziny 15.30-16.30

7. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00

8. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

9. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

10. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Jerzy Jakubowski, lat 67.
Śp. Adam Piotrowski, lat 70.
Śp. Jan Tryniszewski, lat 86.