VI NIEDZIELA ZWYKŁA
12 lutego 2017

1. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na spłatę naszego dachu.

2. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

3. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00.

4. Kancelaria czynna we wtorki i czwartki od godziny 15.30-16.30

5. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00

6. Odnowa w Duchu świętym zaprasza na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej

7. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

8. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

9. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Anna Herman, lat 77.
Śp. Jarosław Sztuka, lat 47.

10. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć

Zapowiedź pierwsza

Michał Kazimierz Kuś, stan wolny
zam. w parafia tutejsza