VII NIEDZIELA ZWYKŁA
19 lutego 2017

1. Ochotnicza Straż pożarna zaprasza wszystkich, którzy mogą oddać krew, w sobotę od godziny 8.00.

2. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

3. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00.

4. Kancelaria czynna we wtorki i czwartki od godziny 15.30-16.30

5. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00

6. Odnowa w Duchu świętym zaprasza na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej

7. W czwartek 23.02 wypada zjeść przynajmniej jednego pączka, by uszanować naszą tradycję.

8. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

9. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego", "Niedzieli" w cenie 5 zł i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

10. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć

Zapowiedź druga

Michał Kazimierz Kuś, stan wolny
zam. w parafia tutejsza