II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
12 marca 2017

1. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek na godzinę 16.30 i Gorzkich Żali w niedzielę o 16.30.

2. Jutro przypada 4. rocznica wyboru Ojca świętego Franciszka

3. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na spłatę naszego dachu.

4. Narzeczonych, którzy planują zawarcie sakramentu małżeństwa w najbliższym czasie, zapraszamy na nauki przedmałżeńskie, które odbywają się w piątek o godzinie 19.00 w salce parafialnej.

5. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30.

6. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

7. W czwartek zapraszamy na godzinę 17.00 wszystkie osoby noszące szkaplerz na wspólną modlitwę.

8. Serdecznie zapraszamy do nabywania "Gościa Niedzielnego" w cenie 5 zł, i czytania artykułów dotyczących naszej wiary jak również problemów dotykających współczesnego człowieka. Jest także Mały Gość niedzielny w cenie 4 zł.

9. Odnowa w Duchu świętym zaprasza na spotkanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej

10. Grupa AA zaprasza w każdy wtorek na spotkanie do salki na 18.00.

11. III zakon św. Franciszka zaprasza sympatyków duchowości św. Franciszka na spotkania w każdą III sobotę miesiąca na 17.00

12. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

13. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do Siebie:
Śp. Eugeniusz Lewandowski, lat 68.