NIEDZIELA PALMOWA
9 kwietnia 2017

1. Dzisiaj ofiary składane na tacę przeznaczone są na spłatę naszego dachu.

2. Niedziela Palmowa rozpoczyna Wielki Tydzień. W wielką środę po Mszy św. wieczornej proszę o pomoc przy dekoracji i posprzątaniu kościoła na Święta Wielkanocne.

3. W Wielki Czwartek nie ma Mszy św. porannej, Msza Wieczerzy Pańskiej o godzinie 17.00 i adoracja w ciemnicy do godziny 22.00

4. W Wielki Piątek adoracja w ciemnicy od godziny 8.00. Liturgia Wielkiego Piątku o godzinie 17.00 i adoracja w grobie do 22.00. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły czyli powstrzymanie się od pokarmów mięsnych i 3 posiłki w tym jeden do syta.

5. W Wielką Sobotę adoracja w grobie od godziny 8.00., święcenie pokarmów w kościele od 10.00 do 14.00 co godzinę, W Różnowie o godzinie 9.30, w Michałowie 9.45, a w Olbrachtowie o 10.00. Liturgia Wigilii Paschalnej o godzinie 20.00, prosimy o przyniesienie świec.

6. W Niedzielę Wielkanocną Msza św. rezurekcyjna o godzinie 6.00, Mszy św. o godzinie 7.00 nie będzie.

7. Nauk przedmałżeńskich w ten piątek nie będzie.

8. Po Mszy św. zbieramy ofiary na kwiaty i dekorację Grobu Bożego.

9. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od godziny 15.30-16.30. W Wielkim Tygodniu kancelaria będzie nieczynna.

10. Codziennie na godzinę 16.30 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Od Wielkiego Piątku nowenna do Miłosierdzia Bożego

11. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje.

12. Są wyłożone kartki z prośbami na nowennę do św. Antoniego, którą odprawiamy w każdy wtorek, intencje będą odczytane przez 9. Kolejnych wtorków. Msza św. składkowa w każdy wtorek będzie odprawiana w intencjach czcicieli św. Antoniego.

13. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Zapowiedź trzecia
Piotr Kowalczyk, kawaler
zam. par. Kisielice
Iwona Pomarańska, panna
zam. parafia tutejsza

Zapowiedź druga
Jacek Sękowski, stan wolny
zam. par. tutejsza
Paulina Tatara, stan wolny
zam. parafia św. Rozalii

Zapowiedź pierwsza
Dariusz Łukasz Zboralski, stan wolny
zam. par. Wierzchucin Królewski
Patrycja Sztuka, stan wolny
zam. parafia tutejsza

Ktokolwiek wie o przeszkodach do zawarcia małżeństwa pomiędzy narzeczonymi, proszony jest o kontakt z księdzem w kancelarii parafialnej

14. W ubiegłym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie:
Śp. Józefa Korpalska, lat 97.